lāzerpeintbols kolēģiem

Lāzerpeintbols kolēģiem

Lāzerpeintbols ir aizraujoša aktivitāte, kas lieliski papildinās Jūsu uzņēmuma saliedēšanās pasākumu. Spēles procesu caurvīs aktīva izkustēšanās un pozitīva gaisotne – būs interesanti un veselīgi! Jūs sadalīsieties divās komandās, kas viena ar otru savstarpēji sacentīsies, pildot misijas un uzdevumus. Teamwork is required!

  • Piemērots 8 līdz 45 cilvēkiem
  • Populāra team building aktivitāte
  • Bezmaksas stāvvieta pagalmā

Populāra izvēle

Šo aizraujošo aktivitāti savam korp. pasākumam izvelējās arī tādi uzņēmumi kā Swedbank, Tele2, CircleK u.c.

Droša izklaide

Lāzerpeintbols nav nedz sāpīgs, nedz traumatisks, un šī iemesla dēļ to labprāt izmēģina arī daiļā dzimuma pārstāves.

Svinību telpa

Gan spēles laikā, gan stundu pēc tās, jūsu rīcībā būs atpūtas un svinību telpa – uzkodām, dzērieniem un sarunām.

Piedāvātie laukumi:

lāzertags torņakalnā

Torņakalnā

Torņakalnā, Bauskas ielā, atrodas ļoti interesants lāzerpeintbola laukums, kas izceļas gan ar tajā valdošo atmosfēru, gan ar telpu un šķēršļu izvietojumu, kas rada lieliskus apstākļus daudzveidīgai un dinamiskai spēlei. Šis laukums ir piemērots līdz 30 cilvēku lielām grupām.

APSKATĪT LAUKUMU

Dzirciemā

Dzirciemā, Ūdens ielā (līdzās Ķīpsalai), atrodas plašs spēles laukums, kas būs lieliski piemērots grupām līdz 45 cilvēkiem. Tas iekārtots senas rūpnīcas telpās, kur sienu un šķēršļu izvietojumu plānoja pieredzējušākie Latvijas lāzertaga spēlētāji – būs aktīva un interesanta spēle!

APSKATĪT LAUKUMU
juglas laukums

Juglā

Juglā, Mārkalnes ielā, senas manufaktūras telpās, atrodas lāzerpeintbola laukums, kurā vienlaikus var spēlēt līdz pat 30 cilvēkiem. Kas ir interesanti, šajā laukumā ir daudz un aktīvi jāskrien, tālu un precīzi jāšauj. Ir arī dažādas konstrukcijas, kas ļauj atrasties “otrajā stāvā”.

APSKATĪT LAUKUMU