Izklaides kolektīvam

Šeit ir atrodamas populārākās izklaides kolektīvam un darba kolēģiem, lai jūsu korporatīvais team building pasākums izdotos lielisks un neaizmirstams! Jums būs iespēja gan apmeklēt dažādas izklaides vietas Rīgā, gan arī izmēģināt foršas aktivitātes citviet Latvijā.

lāzerpeintbols kolēģiem

Lāzerpeintbols

Piemērots 8 līdz 45 cilvēkiem

Aktīva un elpu aizraujoša izklaide gan lieliem, gan maziem kolektīviem – vienaldzīgo nebūs! Jums būs iespēja aktīvi izkustēties, izsmieties un visādi citādi labi pavadīt laiku. Pāris stundas paskries nemanot – spēli nomainīs patīkams nogurums un sarunas kolēģu lokā.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
virtuālā realitāte tērbatas iela

Virtuālā realitāte

Piemērots 6 līdz 25 cilvēkiem

Tikai retais šajā pasaulē ir iekarojis Everesta virsotni vai niris okeānā kopā ar vaļiem. Taču gan Jums, gan Jūsu darba biedriem ir ekskluzīva iespēja doties prātam neaptveramos piedzīvojumos. Virtuālā realitāte nodrošinās spilgtas un reālas sajūtas, un pasākums būs izdevies!

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
elektrokartingi rīgā

Elektrokartingi

Piemērots 6 līdz 25 cilvēkiem

Ja vēlaties spraigu un azarta pilnu pasākumu nelielā kolēģu lokā, tad elektrokartingi pavisam noteikti ir lieliska izvēle! Tie patiks gan dāmām, gan kungiem, bez tam, kopējās pasākuma izmaksas būs ļoti demokrātiskas un jūsu rīcībā būs arī bezmaksas svinību telpa.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
kvestu istabas lielām grupām

Kvestu istabas

Piemērots 10 līdz 45 cilvēkiem

Kvestu jeb izlaušanās istabas ir īpaši izveidotas telpas, kurās paslēptas dažādas norādes un uzdevumi. Jums, kopā ar komandas biedriem, ir jāspēj šīs norādes atrast un pareizi izmantot, lai uzvarētu spēlē un veiksmīgi izkļūtu no telpas.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU